Maj 2024

Cześć!

Wraz z nadejściem majowych dni rozkwita nie tylko natura, ale także pasja do doskonałego smaku i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie przyjaciół przy dobrym cygarze. W tym miesiącu pragniemy Was zaprosić do podróży przez fascynujący świat cygar, gdzie aromatyczne zapachy, bogate smaki i niepowtarzalna atmosfera towarzyszą nam na każdym kroku.

Nie zabraknie w naszym majowym wydaniu inspirujących historii, ciekawych alkoholi, porad dla początkujących oraz eksperckich recenzji, które pomogą Wam odkryć nowe smakowe doznania i rozwinąć Waszą pasję do tego szlachetnego hobby.

Przygotujcie się na fascynującą podróż przez majowe wydanie naszego newslettera, które z pewnością będzie dla Was źródłem inspiracji i niezapomnianych wrażeń.

Zapalmy więc cygara i rozpocznijmy tę wyjątkową podróż. Zapraszamy do lektury!

O czym pisaliśmy na Cigarlabb

W styczniu Pablo zrecenzował cygaro Davidoff: Winston Churchill «The Late Hour», Kacper przygotował recenzję Jura 18yo, Aleksander przygotował recenzje Por Larrañaga Fénix oraz Saint Luis Rey Tesoros, natomiast Mateusz przygotował recenzję Padrón 1964 Anniversary Principe Natural.

W lutym Daniel przygotował recenzję zapalniczki Colibri Wellington, a Kacper napisał o jednym z najbardziej znanych cocktaili jakie istnieją – Old Fashioned.

W kwietniu na łamach Cigarlabb Pablo zrecenzował zapalniczkę Colibri Daytona, Aleksander przygotował Klasyfikację marek cygar kubańskich, w ramach serii Historie marek kubańskich napisał o markach Saint Luis Rey oraz Quai D’Orsay, a także porozmawiał o Edmundo Dantes. Mateusz zrecenzował cygaro Freud Agape Limited Edition, natomiast Kacper przygotował materiał o Astor Gin Daybreak.

Polski Ranking Cygarowy

W ostatnim czasie do Rankingu dołączyły tylko dwa cygara:

Ciekawi Cię w jaki sposób oceniamy cygara? Sprawdź nasz Notes Cygarowy!

Nadchodzące wydarzenia


Zachęcamy do dołączenia do Śląskiego Klubu Cygarowego. Przegapiłeś poprzednie wydania? Zajrzyj na stronę CigarClubb i uzyskaj dostęp do archiwum wszystkich wydań naszego newslettera.


Dodaj komentarz

Przeczytaj też

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.