Kim jesteśmy?

Pablo Załęcki

Manager w Caballero Aficionado Club – Katowice, Sommelier, Cigar Specialist, a także Davidoff Brand Ambasador. Ten wstęp pokazuje kto jest mózgiem i siłą napędową tego portalu. Doradzi i opisze każde cygaro, pomoże w doborze napoju, który własnoręcznie przygotuje. Na co dzień stara się kierować zasadą – Less is more. Miłośnik starzonych alkoholi i klasycznych koktajli (ulubione to Pornstar Martini i Whisky Sour).

Daniel Makioła-Mięsopust

Z zamiłowania, wykształcenia i stale wzbogacanego doświadczenia informatyk. Człowiek, który przez nadmiar wolnego czasu postanowił zmieniać świat. Miłośnik dobrego cygara, szybkich aut i drogich alkoholi. Przeciwnik i wróg zbyt dużej ilości wolnego czasu, stale poszukuję dla siebie kolejnych zadań i nowych wyzwań.

Mateusz Wojtiuk

Historyk z pociągiem do militariów, miłośnik kuchni wszelakiej. W wolnym czasie lubi pochłonąć książkę w towarzystwie dobrego cygara lub eksperymentować z przepisami w kuchni przy dźwiękach klasycznego rocka, w obu przypadkach racząc się ciekawym drinkiem. W myśl zasady „in vino veritas, in aqua sanitas”.

Kacper Sztorc

Pasjonat sztuki barmańskiej i miłośnik dobrego palenia. Głównym oczkiem w głowie są dla mnie alkohole mocne, których świat stał się nie tylko kwestią zainteresowania ale i pracą. Prywatnie psi ojciec i kinomaniak jakich mało.

Aleksander Berdowicz

Od 2020 roku zawodowo zajmuję się cygarami jako sommelier cygarowy i manager Old Havany we Wrocławiu. Moją misją w Cigarlabbie jest wprowadzenie Państwa w intrygujący świat cygar kubańskich, bo to one pociągają mnie najbardziej. Do moich pasji należą również alkohole mocne, zegarki oraz finanse. Nie ma nic lepszego od dobrej limitady, czy regionalki w towarzystwie rumu z Jamajki. Celebrujmy dobre życie.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.