Śląski Klub Cygarowy to ekskluzywny członkowski klub cygarowy stworzony przez Cigarlabb. Oferuje on członkostwo mężczyznom i kobietom, którzy cenią sobie przyjemności związane z najlepszymi cygarami na świecie, jak również całoroczne towarzystwo osób, które podzielają te i inne zainteresowania.

Limitowane cygara

Na spotkaniach Śląskiego Klubu Cygarowego można zakosztować dymu z najlepszych oraz limitowanych cygar z całego świata. Sprowadzamy je do Polski specjalnie dla naszych członków w ilości bardzo ograniczonej.

Specjalna pula biletów

Członkowie Śląskiego Klubu Cygarowego mają możliwość zakupu biletów na wydarzenia z którymi współpracujemy ze specjalnej puli przeznaczonej tylko dla nich.

Wybitne starzone alkohole

Podczas spotkań każdy z członków może spróbować najlepszych starzonych alkoholi z całego świata. Nasza specjalna selekcja idealnie dopasuje się do cygara będącego motywem przewodnim trwającego wydarzenia.

Kuchnie z całego świata

W ramach naszych spotkań można zjeść ciekawe potrawy z różnych zakątków świata, wybranych i dopasowanych pod cygaro będące motywem przewodnim trwającego wydarzenia.

Nasze spotkania

Jesteś członkiem?

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.