Grudzień 2023

Cześć!

Koniec roku, więc zbliża się czas świętowania, planowania oraz refleksji. Na naszej stronie możecie się spodziewać wielu nowych ciekawych recenzji oraz pogadanek, a to między innymi dlatego, że do naszego zespołu dołączył Aleksander Berdowicz! Aleksander będzie u nas odpowiadał za recenzje oraz artykuły na temat cygar kubańskich, a jego inauguracyjny wpis już jest dostępny na naszej stronie.

W listopadzie otrzymaliśmy pierwszą dostawę Notesów Cygarowych z drukarni, a to oznacza, że wszyscy, którzy dotychczas zamówili swój Notes otrzymali już swoje egzemplarze, natomiast osoby, który jeszcze go nie mają, a chcą kupić mogą tego dokonać w naszym Sklepie.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy pomogli nam spełnić nasze marzenie i wydać nasz własny Notes Cygarowy. Jesteście super!

O czym pisaliśmy na Cigarlabb

W listopadzie Pablo zrecenzował Davidoff Aniversario No.1 EL 2023, Daniel zrecenzował cygara Gurkha Classic Havana Toro oraz Patoro Vintage Robusto, a także napisał Kilka słów o marce Colibri oraz kolejny artykuł z serii Legendy Świata Cygar, w którym pochylił się nad postacią Zino Davidoffa. Kacper stworzył pierwszy artykuł z serii Koktajlowe ABC – o tym czym tak właściwie jest kordiał, zrecenzował cygaro Davidoff Aniversario No.3 oraz whisky Fettercairn 16yo, natomiast Aleksander rozpoczął swoją przygodę z Cigarlabb recenzją Montecristo Especial.

Dodatkowo na naszym portalu pojawiła się fotorelacja z listopadowego spotkania Śląskiego Klubu Cygarowego, które odbyło się w połączeniu z Whisky & Food Festival.

Polski Ranking Cygarowy

W listopadzie do naszego Rankingu trafiły:


Dodaj komentarz

Przeczytaj też

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.