Niedostępność Cigarlabb

Drodzy czytelnicy!

Przepraszamy za niedostępność serwisu Cigarlabb i ograniczone działanie w ostatnich dniach.

W imieniu zespołu Cigarlabb pragniemy przeprosić wszystkich naszych użytkowników za niedogodności związane z niedostępnością i ograniczonym działaniem naszego serwisu od niedzieli, 13 sierpnia 2023 od godziny 01:25 do soboty, 19 sierpnia do godziny 07:00. Pragniemy Was zapewnić, że rozumiemy jak ważna dla Was jest nasza platforma.

Przyczyną wystąpienia problemów technicznych była ogromna awaria usług bazodanowych u naszego dostawcy hostingu. Choć pracowaliśmy intensywnie, aby przywrócić normalne funkcjonowanie serwisu, napotkaliśmy na pewne trudności w rozwiązaniu tej awarii. Zespół inżynierów pracował, aby jak najszybciej odzyskać pełną sprawność platformy Cigarlabb.

Jesteśmy w pełni świadomi, jak bardzo nasza społeczność docenia stały dostęp do naszych usług, dlatego też nieustannie dążyliśmy do jak najszybszego rozwiązania problemu. Chcielibyśmy poinformować, że prace nad ulepszeniem i zabezpieczeniem naszej infrastruktury już trwają. Naszym celem jest stworzenie rozwiązania, które pozwoli nam na dalsze funkcjonowanie, nawet w przypadku ewentualnych problemów z dostawcą usług hostingowych.

Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły się pojawić w związku z naszym niedawnym okresem niedostępności. Cigarlabb jest dla naszej społeczności priorytetem i będziemy nadal dążyć do zapewnienia najwyższej jakości usług, na które zasługujecie.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i wyrozumiałość.

Dziękujemy, że jesteście,
Wasz Cigarlabb Team

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.