AVO?

AVO a co to? A raczej kto to był ten AVO ????‍♂️????

AVO a co to? A raczej kto to był ten AVO ????‍♂️????

Już spieszę z odpowiedzią ???? AVO Uvezian był znakomitym muzykiem jazzowym i znanym Aficionado ????‍♂️ Jego pasję znalazły odzwierciedlenie w cygarach, które stworzył we współpracy z Master Blenderem Davidoff – Henke’m Kelnerem.

Każde cygaro to staranną kompozycja odzwierciedlająca finezję jego muzyki tj. Warstwowej, swobodnie płynącej i doskonale przystępnej dla każdego ????

Dziś zatem przedstawiam Wam jedno z cygar AVO z linii Heritage a mianowicie AVO Heritage Short Robusto???? Format Short Robusto to krótsze lecz treściwe spotkanie z blendem będącym odbiciem cygarowego dziedzictwa AVO Uveziana, obfitujące we wspaniałe nuty kakao i słodkich przypraw z przyjemnym kremowym finiszem oraz krągłą dębową nutą.

Cygaro smukłe jak smooth jazzowe kompozycje z pewnością uraczy podniebienie każdego wymagającego Aficionado ????‍♂???????????????????????? Jeśli zapytacie o idealne połączenie to zdecydowanie kawa lub porcja dobrego słodkiego rumu sprawdza się idealnie ????☕

Dodaj komentarz

Przeczytaj też

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.