Wrzesień 2023

Cześć!

Jest już wrzesień, a to oznacza, że preorder naszego Notesu Cygarowego już się zakończył. Można go zamówić za 200 złotych na stronie Cigarlabb. W związku z koniecznością wydruku całego nakładu, dostawa pierwszych Notesów planowana jest na październik lub listopad tego roku. Jeśli jeszcze nie masz swojego, naszym nieskromnym zdaniem warto go zamówić 😉

A teraz przechodząc do meritum…

O czym pisaliśmy na Cigarlabb

Sezon wakacyjny co prawda dobiegł końca, jednak w sierpniu ponownie pojawiła się mniejsza ilość artykułów, niż zazwyczaj. W sierpniu na łamach Cigarlabb można było przeczytać o tym czy powinno się starzeć cygara, a także trochę o cygarach Toscano, które zaczęły zyskiwać w Polsce na popularności. Zrecenzowaliśmy także trzy cygara Patoro – Serie P w formacie Jeroboam, Brasil w formacie Gordito oraz Gran Añejo Reserva w formacie Corona.

W sierpniu mieliśmy też prawie tygodniową przerwę w działaniu spowodowaną poważną awarią u naszego dostawcy usług hostingowych. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym oświadczeniu.

Polski Ranking Cygarowy

W sierpniu do naszego Rankingu trafiły:


Dodaj komentarz

Przeczytaj też

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.