Styczeń 2024

Cześć!

Wszystkiego najlepszego i szczęśliwego nowego roku życzy redakcja Cigarlabb! Przez ostatni miesiąc choć był to głównie okres świąteczno-noworoczny zdecydowanie nie próżnowaliśmy. Pojawiło się wiele nowych i ciekawych tekstów, ale też próbujemy nowych formatów o czym można poczytać niżej.

O czym pisaliśmy na Cigarlabb

W grudniu Pablo zrecenzował Patoro Terre Blanche oraz Perdomo 10th Anniversary Maduro Robusto, natomiast Aleksander zrecenzował Por Larrañaga Galanes oraz przygotował świetną relację z gali Habanos World Launch – El Rey Del Mundo Royal Series, Cohiba Wide Short, Por Larrañaga Fénix.

Podcast

Witajcie w #Zapal_MY – naszym podcaście, gdzie łączymy pasję do cygar, alkoholi, herbaty i kawy. Odkrywajcie świat cygar – od najnowszych trendów po historie plantacji. Degustujcie z nami różne alkohole, od whisky po craftowe piwa, dzieląc się doświadczeniami i rekomendacjami. Zanurzcie się także w sztukę parzenia herbaty, tworząc idealne zestawienia z cygarami. To nie tylko smak, lecz także sztuka i kultura w jednym. Gotowi na podróż? #Zapal_MY! 🔥🍸🍵

Nasz podcast znajdziecie głównie na platformie YouTube, jednak nie zapomnieliśmy o ludziach, którzy wolą słuchać, aniżeli oglądać. W związku z tym już na dniach pojawimy się w najpopularniejszych platformach streamingowych! Śledźcie stronę naszego Podcastu, ponieważ to właśnie tam pojawią się przyciski przenoszące do wersji audio.NPA NotWriter

Dodaj komentarz

Przeczytaj też

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.