Styczeń 2024

Cześć!

Wszystkiego najlepszego i szczęśliwego nowego roku życzy redakcja Cigarlabb! Przez ostatni miesiąc choć był to głównie okres świąteczno-noworoczny zdecydowanie nie próżnowaliśmy. Pojawiło się wiele nowych i ciekawych tekstów, ale też próbujemy nowych formatów o czym można poczytać niżej.

O czym pisaliśmy na Cigarlabb

W grudniu Pablo zrecenzował Patoro Terre Blanche oraz Perdomo 10th Anniversary Maduro Robusto, natomiast Aleksander zrecenzował Por Larrañaga Galanes oraz przygotował świetną relację z gali Habanos World Launch – El Rey Del Mundo Royal Series, Cohiba Wide Short, Por Larrañaga Fénix.

Podcast

Witajcie w #Zapal_MY – naszym podcaście, gdzie łączymy pasję do cygar, alkoholi, herbaty i kawy. Odkrywajcie świat cygar – od najnowszych trendów po historie plantacji. Degustujcie z nami różne alkohole, od whisky po craftowe piwa, dzieląc się doświadczeniami i rekomendacjami. Zanurzcie się także w sztukę parzenia herbaty, tworząc idealne zestawienia z cygarami. To nie tylko smak, lecz także sztuka i kultura w jednym. Gotowi na podróż? #Zapal_MY! 🔥🍸🍵

Nasz podcast znajdziecie głównie na platformie YouTube, jednak nie zapomnieliśmy o ludziach, którzy wolą słuchać, aniżeli oglądać. W związku z tym już na dniach pojawimy się w najpopularniejszych platformach streamingowych! Śledźcie stronę naszego Podcastu, ponieważ to właśnie tam pojawią się przyciski przenoszące do wersji audio.Dodaj komentarz

Przeczytaj też

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.