Sierpień 2023

Cześć!

W lipcu do Waszych skrzynek trafiło zaproszenie na przedpremierowe spotkanie z Notesem Cygarowym. Odbyło się ono równolegle z kolejnym już spotkaniem Śląskiego Klubu Cygarowego. Bardzo się cieszymy z Waszego zaangażowania i z tego, że zaczęły już do nas spływać pierwsze zamówienia.

W ramach przypomnienia – cena Notesu w ramach promocji przedpremierowej to 150 złotych, natomiast już niedługo wzrośnie ona do 200 złotych! Warto się zastanowić i kupić jeszcze w preorderze 😉

Jak co miesiąc – przypominamy, że stawiamy mocno na rozwój naszego profilu na TikToku. Zachęcamy więc do regularnego zaglądania na @cigarlabb i zapoznawania się z nowymi treściami. A jeśli nie jesteście użytkownikami tej platformy, to na naszej stronie głównej można zawsze znaleźć cztery najnowsze tiktoki. Nie lubisz TikToka? Warto zajrzeć również na nasz kanał na YouTube, wobec którego również mamy ciekawe plany.

Nasz profil na Instagramie doczekał się nowej zakładki – Ranking Cygarowy, w ramach której będziemy co jakiś czas dodawać pozycje z naszego Rankingu.

O czym pisaliśmy na Cigarlabb

Sezon wakacyjny w pełni, co niestety wiąże się z mniejszą ilością artykułów, niż zazwyczaj. W lipcu na łamach Cigarlabb można było przeczytać o tym jak rozpoznać oryginalność kubańskich cygar oraz pojawiła się fotorelacja Arka Kowalika z jego wizyty w kubańskiej fabryce Partagasa.

Polski Ranking Cygarowy

W lipcu do naszego Rankingu trafiły:


Dodaj komentarz

Przeczytaj też

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.