Marzec 2023

Cześć!

Przez ostatni miesiąc dużo się wydarzyło – zarówno na naszej stronie, jak i w świecie cygar. Nasz własny Notes Cygarowy, w którym będziecie mogli notować swoje doznania podczas palenia cygar i oceniać je jak prawdziwi profesjonaliści, w tym miesiącu zostanie zlecony do druku i składu. Gdy tylko otrzymamy pierwsze egzemplarze, każdy z czytelników otrzyma specjalne zaproszenie na przedpremierę Notesu. Oficjalną premierę ogłosimy już w kolejnym wydaniu CigarClubb.

Przypominamy również, że stawiamy mocno na rozwój naszego profilu na TikToku. Zachęcamy więc do regularnego zaglądania na @cigarlabb i zapoznawania się z nowymi treściami. A jeśli nie jesteście użytkownikami tej platformy, to na naszej stronie głównej można zawsze znaleźć cztery najnowsze tiktoki.

Co się działo w świecie cygar…

O czym pisaliśmy na Cigarlabb

W ubiegłym miesiącu pojawiło się naprawdę dużo ciekawych recenzji, a pośród nich można przeczytać recenzje My Father La Opulencia, Alec Bradley Kintsugi, Davidoff Robusto Intenso, Alec Bradley Magic Toast, Jaime Garcia Reserva Especial Limited Edition, czy też La Antiguedad.

Polski Ranking Cygarowy

W lutym do naszego Rankingu trafiły:

Nadchodzące wydarzenia


Dodaj komentarz

Przeczytaj też

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.