Luty 2023

Cześć!

Nie widzieliśmy się przez dwa miesiące, a to oznacza sporo do nadrobienia i opowiedzenia. A co do opowiedzenia? Nasz własny Notes Cygarowy, w którym będziecie mogli notować swoje doznania podczas palenia cygar i oceniać je jak prawdziwi profesjonaliści, jest już na ukończeniu prac redaktorskich. Już niedługo trafi do Was zaproszenie na specjalne wydarzenie – premierę Notesu, ale choć będzie ono publiczne i otwarte, przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę. Członkowie CigarClubb będą mieli możliwość zakupu swoich Notesów jako pierwsi, zanim sprzedaż zostanie otwarta dla wszystkich.

Kolejną ważną rzeczą jest to, że stawiamy mocno na rozwój naszego profilu na TikToku. Zachęcamy do regularnego zaglądania na @cigarlabb i zapoznawania się z nowymi treściami. A jeśli nie jesteście użytkownikami tej platformy, to na naszej stronie głównej można zawsze znaleźć cztery najnowsze tiktoki.

Przechodząc jednak do meritum…

Co się działo w świecie cygar…

Ta część naszego newslettera zostanie zastąpiona przez nowy format na naszej stronie – mianowicie, co dwa tygodnie będziecie mogli do porannej kawy przeczytać Piątkowe Newspresso. Zbierzemy w nim informacje ze świata cygar, zarówno te najważniejsze jak i mniej ważne. Pierwsze wydanie będzie czekać na Was już w najbliższy piątek, także zachęcamy do sprawdzenia rano naszej strony!

O czym pisaliśmy na Cigarlabb

Mamy nadzieję, że regularnie zaglądacie na naszą stronę, niemniej na wszelki wypadek przedstawiamy listę artykułów, które pojawiły się w styczniu. Miesiąc zaczęliśmy od recenzji Principle The Aviator Cochon Volat, po którym pojawiła się recenzja iście królewskiej propozycji marki Davidoff – Davidoff Royal Release. Miesiąc kończymy recenzją chyba największego zaskoczenia minionego roku, czyli Macanudo Inspirado Green.

Polski Ranking Cygarowy

W grudniu i styczniu do naszego Rankingu trafiły:

  • Arturo Fuente Petit Corona ocenione na 88 punktów,
  • Camacho Connecticut Churchill ocenione na 86 punktów.

Nadchodzące wydarzenia

NPA NotWriter

Dodaj komentarz

Przeczytaj też

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.