Listopad 2023

Cześć!

Od ostatniego wydania minęły dwa miesiące, jednak nie próżnowaliśmy w tym czasie. Przede wszystkim z wielką przyjemnością chcemy poinformować, iż do naszego zespołu dołączył Kacper Sztorc. Kacper na łamach Cigarlabb będzie odpowiadał głównie za treści związane z alkoholami i cocktailami, jednak nie zabraknie też cygarowych recenzji w jego wydaniu. Jego inauguracyjna recenzja cygara Davidoff Aniversario No.3 jest już dostępna na Cigarlabb.

Co więcej, nasz Notes Cygarowy jest już w drukarni i w tym miesiącu rozpocznie się wysyłka pierwszych egzemplarzy. Dziękujemy za zaufanie i pomoc w realizacji tego projektu.

O czym pisaliśmy na Cigarlabb

We wrześniu pojawiły się recenzje Davidoff Yamasá, Davidoff Royal Release, Zino Nicaragua Half Corona oraz Davidoff Primeros Dominican Maduro. W październiku pojawiły się recenzje La Libertad Robusto, Davidoff Aniversario Short Perfecto, a także Zino Platinum Chubby.

We wrześniu zmieniliśmy również dostawcę usług hostingowych w związku z czym nasza strona zaczęła działać szybciej i stabilniej. Wszelkie problemy, z którymi borykaliśmy się w tym roku dobiegły końca i możemy się teraz w pełni skupić na tworzeniu dla Was wartościowych treści. Jeśli z jakiegoś powodu strona Cigarlabb Ci się nie ładuje, zawsze możesz sprawdzić sekcję Dotify Shared Cloud na naszej stronie statusu i dowiedzieć się czy jest to problem dla wszystkich, czy tylko na Twoim urządzeniu.


Dodaj komentarz

Przeczytaj też

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.