Lipiec 2023

Cześć!

Przez ostatni miesiąc wydarzyło się dość sporo – zarówno w ramach Cigarlabb, jak i w świecie cygar. W lipcu odbędzie się przedpremierowe spotkanie podczas którego każdy z czytelników CigarClubb będzie mógł zobaczyć Notes w wersji roboczej na żywo, zadawać pytania oraz zobaczyć jak będą wyglądać finalne karty oceny. Podczas tego spotkania będzie można także składać preordery. Zaproszenie na spotkanie trafi do każdego z czytelników w taki sam sposób w jaki trafia nasz newsletter.

Przypominamy również, że stawiamy mocno na rozwój naszego profilu na TikToku. Zachęcamy więc do regularnego zaglądania na @cigarlabb i zapoznawania się z nowymi treściami. A jeśli nie jesteście użytkownikami tej platformy, to na naszej stronie głównej można zawsze znaleźć cztery najnowsze tiktoki. Nie lubisz TikToka? Warto zajrzeć również na nasz kanał na YouTube, wobec którego również mamy ciekawe plany.

Co się działo w świecie cygar…

O czym pisaliśmy na Cigarlabb

Podczas ostatniego miesięca pojawiło się nieco mniej artykułów, niż zazwyczaj, jednak były one bardzo zróznicowane. Pojawiła się fotorelacja ze spotkania Śląskiego Klubu Cygarowego w maju oraz dzięki uprzejmości Arka Kowalika – fotorelacja z jego wyjazdu na Kubę.

W ramach zupełnie nowej serii nazwanej Legendy Świata Cygar przybliżymy te bardziej znane i te mniej znane postaci związane ze światem cygar. Jako pierwszy pojawił się wpis o Edwardzie Sahakianie, natomiast kolejny będzie o Zino Davidoffie.

W czerwcu na Cigarlabb pojawiła się recenzja Gurkha Double Cask Blend.

Polski Ranking Cygarowy

W czerwcu do naszego Rankingu trafiły:


Dodaj komentarz

Przeczytaj też

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.