Czerwiec 2023

Cześć!

Przez ostatni okres naprawdę dużo się wydarzyło – w ramach Cigarlabb, jak i w świecie cygar. Notes Cygarowy jest o krok od wydania. Jego ostatnie wydanie robocze mogliście zobaczyć zarówno na zdjęciach Pablo jak i Daniela. Fotografie opublikowane były na grupie Habanero, a na żywo mogliście go zobaczyć podczas spotkań naszego Śląskiego Klubu Cygarowego.

Przypominamy również, że stawiamy mocno na rozwój naszego profilu na TikToku. Zachęcamy więc do regularnego zaglądania na @cigarlabb i zapoznawania się z nowymi treściami. A jeśli nie jesteście użytkownikami tej platformy, to na naszej stronie głównej można zawsze znaleźć cztery najnowsze tiktoki.

Co się działo w świecie cygar…

O czym pisaliśmy na Cigarlabb

Podczas ostatnich kilku miesięcy pojawiło się naprawdę dużo ciekawych artykułów, a pośród nich można przeczytać recenzje Avo Regional North Edition czy Macanudo Inspirado White. W ramach Cygarowego ABC przyjrzeliśmy się różnicom pomiędzy cygarami a papierosami. Dodaliśmy również fotorelacje ze spotkania Śląskiego Klubu Cygarowego w marcu podczas którego degustowaliśmy bourbony Wild Turkey, wyjazdowego spotkania w kwietniu i degustacyjnego spotkania z marką Johnnie Walker w maju a także z degustacji Davidoff Signature No.1 Limited Edition.

W marcu pożegnaliśmy również naszego drogiego przyjaciela Aleksandra Rozenfelda. Pierwsze wydanie Notesu Cygarowego dedykować będziemy ku jego pamięci.

Nadchodzące wydarzenia

  • Wyjazdowe Spotkanie Śląskiego Klubu Cygarowego, które odbędzie się 24.06.2023,
  • Sand City Whisky Fest, który odbędzie się w dniu 17.06.2023 w Loży Dżentelmenów,
  • Rum Love Festival vol. 4, który odbędzie się w dniach 23-24.06.2023 we wrocławskiej Czasoprzestrzeni.

Dodaj komentarz

Przeczytaj też

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.