Gdzie zapalić cygara

Cygarowa mapa Polski

Smokehead Twisted Stout

Wiele osób zaznajomionych ze światem Szkockiej whisky, za szczególnie lubiane uznały te bardziej torfowe z pozycji istniejących na rynku. Prawdopodobnie każdy z nas ma również swoją ulubioną destylarnie, po której destylaty sięgamy w ciemno. Co więc powiecie na whisky znikąd? No, może nie tak znikąd, ale destylarnia która tworzy daną whisky jest nam nieznana.

Czytaj dalej »

Davidoff Dominicana

Jest kilka firm cygarowych, które są raczej ściśle związane z krajem, w którym znajduje się ich fabryka. Niektórzy robią to, dodając nazwę kraju do nazwy firmy, podczas gdy inni są w tym nieco bardziej subtelnie.

Czytaj dalej »

Maj 2024

Cześć! Wraz z nadejściem majowych dni rozkwita nie tylko natura, ale także pasja do doskonałego smaku i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie przyjaciół przy dobrym

Czytaj dalej »

Quai D’Orsay

Quai D’Orsay to marka, którą Habanos SA klasyfikuje w grupie marek value. Geneza tych cygar jest wyjątkowa i nie łapie się w schematy typowe dla innych marek cygarowych.

Czytaj dalej »

Colibri Daytona

Wśród najlepiej sprzedających się i najbardziej dostępnych producentów akcesoriów do cygar premium jest Colibri, marka, która jest prawdopodobnie najbardziej znana entuzjastom cygar Z ich rewelacyjnych obcinarek do cygar V-Cut. Grupa Colibri została założona w 1928 roku przez Juliusa Lowenthala, urodzonego w Niemczech wynalazcę, który zadebiutował w firmie wraz z jego innowacją Colibri Original, pierwszej na świecie działającej półautomatycznej zapalniczki.

Czytaj dalej »

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.