Cygara recenzje > Dominikana

Patoro Gran Añejo Reserva Corona

Dziś chciałbym podzielić się moimi wrażeniami dotyczącymi cygara Patoro Gran Añejo Reserva w formacie Corona. To wyjątkowe cygaro, które wzbudziło moje zainteresowanie nie tylko ze względu na swój unikalny profil smakowy, ale także historię i pasję związane z marką Patoro.

Czytaj dalej »

Patoro Brasil Gordito

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu recenzję cygara Patoro Brasil, w tym przypadku w formacie Gordito. To wyjątkowe cygaro, które zachwyciło mnie swoim niezwykłym smakiem i doskonałą konstrukcją.

Czytaj dalej »

Patoro Serie P Jeroboam

Dziś mam przyjemność przedstawić Państwu recenzję cygara Patoro Serie P Jeroboam – jednego z bardziej interesujących i wyjątkowych cygar dostępnych na rynku. Ta dynamiczna linia Patoro przyciąga uwagę miłośników kubańskich cygar dzięki wyrafinowanej mieszance Piloto Cubano, Corojo i odrobiny tytoniu San Vicente. Ale zanim przejdziemy do smakowych doznań, pozwólcie, że przybliżę nieco historię tej wyjątkowej serii.

Czytaj dalej »

Gurkha Double Cask Blend

To bardzo interesujące cygaro z portfolio Gurkha Cigars i śmiało mogę powiedzieć, że uwagę przykuwa nie tylko kształt i banderola ale też cena, bo cygaro nie przekracza obecnie 60zł za sztukę. Czego możemy oczekiwać? Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Z cygarami tej marki często jest tak, że albo się ich nienawidzi albo się je uwielbia. Dlatego jak to bywa z każdym cygarem trzeba wypalić i samemu przekonać się czy było warto.

Czytaj dalej »

Avo Regional North Edition

Kilka lat temu Avo Cigars, spółka zależna Davidoff Cigars, wydała ekskluzywne produkty East and West Regional. W 2020 roku Avo postanowiło powtórzyć ten pomysł, ale tym razem z podziałem na Północny i Południowy Region.

Czytaj dalej »

Davidoff Robusto Intenso

Davidoff „odtwarzał” różne limitowane edycje przez ostatnie lata. No i tym samym ponownie wprowadzono produkt „vintage”. Robusto Intenso zostało wydane po raz pierwszy w limitowanej edycji w 2005 roku i dopiero po 15 latach pojawił się ponownie, wydany w drugiej połowie 2020 roku.

Czytaj dalej »

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.