Cygara recenzje > Dominikana

Zino Platinum Chubby

Zawsze z wielką sympatią podchodzę do wszystkich cygar w formacie perfecto lub short perfecto. Ten niecodzienny kształt przykuwa nie tylko wzrok podczas pobieżnych oględzin naszego humidora, ale jednocześnie, świadomość w jaki sposób rozkładają się smaki i aromaty w cygarach o takim kształcie sprawia, że zdecydowanie częściej chce się po nie sięgać.

Czytaj dalej »

Davidoff Aniversario Short Perfecto

Perfecto to jeden z moich ulubionych formatów zaraz po Robusto. Dosyć rzadko pojawiają się cygara w tym formacie a o short perfecto już nawet nie wspomnę. Jak podaje producent Davidoff Aniversario to linia cygar idealna do celebracji ważnych dla nas momentów. Pierwotnie wydany z okazji 80. urodzin Zino Davidoffa w 1986 roku, Davidoff Aniversario jest celebracją samego życia. W świecie, w którym czas jest najważniejszy, Aniversario zawsze tworzy chwile niezwykłe i pięknie wypełnia czas. Jedyne na co trzeba wziąć poprawkę to czas palenia. Producent zakłada 25 minut jako ogólny czas na spopielenie short perfecto ale z doświadczenia powiem Wam, że spokojnie możecie zarezerwować sobie od 35-50 min na te konkretne cygaro.

Czytaj dalej »

Davidoff Primeros Dominican Maduro

W ciągłej gonitwie z domu do pracy czy nawet siedząc na imprezie ze znajomymi często przychodzi nam ochota, aby zatrzymać się na chwilę, odsapnąć i się zrelaksować. Osobiście mam tak, że często mam ochotę zapalić cygaro, ale nie znajduję na tyle czasu, aby cieszyć się chociażby tak małym formatem jak half corona. Davidoff wychodząc naprzeciw właśnie takim momentom w życiu aficionados stworzył linię cygar Primeros. Idealna opcja na 10-15min spokojnego relaksującego palenia. O wiele ciekawsze niż cygaretki, dająca masę aromatycznego dymu.

Czytaj dalej »

Zino Nicaragua Half Corona

W tym roku pojawiło się na polskim rynku cygarowym nowe cygaro a właściwie nowy format dobrze już znanego od kilku lat Zino Nicaragua. Dosyć spora popularność małych formatów wśród aficionado wzbudziła nie małe poruszenie i sporo osób chcąc skosztować lub sprawdzić co kryje w sobie najmniejszy z dostępnych formatów linii Nicaragua ruszyła do lokalnych cigar lounge lub do swoich komputerów czy smartfonów aby nabyć swoją sztukę na „testy”.

Czytaj dalej »

Davidoff Royal Release

Davidoff Royal Release – Czyli wyjątkowe chwile z cygarowym dymem. Tak mogę opisać te bardzo ciekawe cygaro. Ostatnio przychodząc do pracy bardzo mocno zastanawiałem się nad tym co dziś zapalić. Po dłuższym namyśle i delikatnej bitwie w głowie wybór był dosyć nieoczywisty i z trochę wyższej półki cenowej ale bardzo dawno nie paliłem tego cygara i chciałem je znów zapalić. Na co dzień raczej celowałbym w cygara z segmentu cenowego między 70-150 zł ale coś mnie tknęło i stwierdziłem, że tak piękny poranek trzeba celebrować zaczynając z wysokiego C a właściwie to z wysokiego D bo wybór padł na Davidoff Royal Release Robusto.

Czytaj dalej »

Davidoff Yamasá

Z przyjemnością pragnę Państwu przedstawić recenzję niezwykłego cygara Davidoff Yamasá, który jest prawdziwym klejnotem w linii Discovery. W 2016 roku seria Yamasá zastąpiła znaną linię Puro d’Oro. To dzieło master blenderów Davidoff, którzy po 20 latach wyjątkowego poświęcenia i pracy stworzyli arcydzieło, które wychodzi poza granice zwykłego cygara. Jest to przykład perfekcji i mistrzostwa w sztuce tytoniowej.

Czytaj dalej »

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.