Davidoff Primeros Dominican Maduro

W ciągłej gonitwie z domu do pracy czy nawet siedząc na imprezie ze znajomymi często przychodzi nam ochota, aby zatrzymać się na chwilę, odsapnąć i się zrelaksować. Osobiście mam tak, że często mam ochotę zapalić cygaro, ale nie znajduję na tyle czasu, aby cieszyć się chociażby tak małym formatem jak half corona. Davidoff wychodząc naprzeciw właśnie takim momentom w życiu aficionados stworzył linię cygar Primeros. Idealna opcja na 10-15min spokojnego relaksującego palenia. O wiele ciekawsze niż cygaretki, dająca masę aromatycznego dymu.

OBCINAM – przy tak małym formacie opcje otwarcia są tylko dwie. Możemy otworzyć klasycznie (na płasko) lub V-cutem. Osobiście polecam otwierać te konkretne cygaro klasycznie.

ROZPALAM – delikatnie ogrzewając nasze cygaro należy pamiętać, że przy tak małych formatach nie możemy przesadzić z temperaturą aby nie przegrzać. Sporo tu aromatów mocnego espresso czy czekolady.

Od razu po rozpaleniu czuć niesamowicie intensywny i kremowy dym. W powietrzu unosi się przepiękny aromat dominikańskiego tytoniu. Rozpoczynamy przerwę! Primeros jest idealnym formatem do porannego espresso lub właśnie podczas krótkiej przerwy. Nie zatrzyma nas na więcej niż piętnaście minut a pozwoli na chwilę ukoić zmysły w boskim cygarowym dymie. W przypadku tego formatu mogę powiedzieć, że zasada jest dosyć podobna jak przy Zino Nicaragua Half Corona. Mamy cygaro w bardzo małym formacie, intensywne ale nie absorbujące nas na długi okres czasu.

Jeżeli szukasz szybkiego przerywnika w ciągu dnia lub chcesz skosztować czego można spodziewać się po takich blendach jak Davidoff Escurio czy Davidoff Nicaragua gdzie również te cygara występują w formacie Primeros to właśnie coś dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Ta strona zawiera treści związane z tytoniem oraz alkoholem. Aby przejść dalej musisz potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią w regionie w którym przebywasz.